Komiksy

23. prosince 2013 v 16:47
Název: Láska na první pohled
Autorka: Kaulera
Počet dílů: 5
Žánr: Komedie, romantický
Stav: dokončené

Děj: Ema je dívka, která nemá žádné kamarády ani koníčky leda tak otravovat sousedovic kočku protože kočky přímo miluje. Emčina mamka má kamaráda Denise, který musí služebně odjet do Austrálie na půl roku a nechá své dvě děti u nich. Marka, který je ve stejném věku jako Ema tedy patnáct let a Lauru, která má deset let. Hned v první den se do sebe obadva zamilují. Ale jak jim to vyjde?
Název: Memories (Vzpomínky)
Autorka: Kaulera
Žánr: romantický, minulost
Stav: rozepsaný (pozastaveno)

Děj: Matějovi zemřeli rodiče společně se setrou před 5ti-lety a jediný on velkou autonehodu přežil. Kamarádka jeho matky bojovala celé 4 roky aby Matěja dostala do vlastní péče a to se jí podařilo. Konečně je čas se zbalit a jet do nového domova a mít tři nové sestry: dvojčata Eriku a Denisu, které jsou ve stejném věku jako on a mladší Elišku.


Název: Neodolatelná
Autorka: Kaulera
Žánr: Romantický, školní život, komedie
Stav: rozepsaný

Děj: Sára je naprostá normální holka. Miluje zvířata, tanec, zpěv a herectví. Už od 2.třídy miluje svého kamaráda Patrika. Ve škole chodí do dramtického klubu, kde je jen 6 lidí. Patrik jeho sestra Míša, spolužáci a divný Filip, který dostane roli Romea a Sára bude Julie. Ale.. Sára se ještě s nikým nelíbala a nechtěla přijít o první pusu s ním. Kdo jí dostane?

Název: Life in three
Autorka: Kam
Žánr: Minulost, rodinný
Stav: rozepsaný(pozastavený)

Děj: Šestnáctiletá Laila se se svou matkou a sestrou přestěhovala do domu po babičce, protože se její rodiče rozešli. Laila je samotářka a pořát čte knihy, takže nemá zdaleka žádné kamarády. Utěšuje mamku a pomáhá sestře, takže skoro nemá čas na svůj soukromý život. Jednoho dne se ale vše změní..


Název: Příběh trosečníka
Autorka: Kaulera
Žánr: boj o život, příroda,
Stav: rozepsaný

Děj: Eliška Krystalová měla velkou zkušenost a to, že ztroskotala na ostrově. Je sama a chce se dostat zpět domů. A bojuje o přežití každý den. Strachuje se, co se může stát. Pokud chceš vědět, co se bude dít dál tak čti dále její příběh.
Název: I Miss You
Autorka: Kaulera
Žánr: drama, školní život, lehká romantika, kamarádství
Stav: rozepsaný

Děj: dvojčata Leah a Tanya si vedly krásný život. Dokud jejich matka nezemřela a otec je začal bít. Byly umístěny do sirotčince. Po chvíli si někdo Leah adoptuje a Tanya zůstává sama s nadějí, že se někdy znovu potkají.Název: Alone
Aoutorka: Kam
Žánr: Scifi, romantický, ze života
Stav: rozepsaný

Děj: Stázi je už dospělá a přestěhovala se do Ice City. Je tichá a nemá žádné kamarády. Se svou kočkou Nalou si zatím bohatě vystačí. Jenže jí trápí noční můry z vysoké, kde byla obětí šikany. Vydrží žít stále sama a bez přátel ?
Název: My Fairytale Love
Autorka: Kaulera
Žánr: Fantasy, romantický, drama
Stav: rozepsaný

Děj: Mladá víla Eleanor nemá kam jít a tak se potuluje jako opuštěný pes. Chce se stát člověkem a zamilovat se. Celý život pociťovala strach a nenávist. Radost znala jen z vyprávění. Celý její svět se obrátil vzhůru nohama, když potkala lidského muže. Zamilovala se ale, co bude dělat? Je přece víla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama